11 Травня, 2023 р., 08:25
Братська селищна рада запрошує усіх небайдужих жителів Братського ІІ взяти участь в облаштуванні дитячого майданчика! В суботу 13 травня о 13 годині закликаємо прийти до магазину Орхідея та надати допомогу у встановленні ігрового обладнання для ваших дітей!
09 Травня, 2023 р., 09:49
Волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою. В Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних суспільних верств, особливо в молодіжному середовищі.
09 Травня, 2023 р., 09:32
День Європи. Це – свято Євросоюзу, для якого обрали день проголошення так званої Декларації Шумана, тобто виступу міністра закордонних справ Франції Робера Шумана 9 травня 1950 року. Цей виступ вважають відправною точкою для об’єднання європейських країн у наднаціональну спільноту, що у підсумку стала Європейським Союзом.
08 Травня, 2023 р., 09:46
08 травня 2023 року селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громади.
08 Травня, 2023 р., 09:21
В Братській селищній раді продовжується робота над поліпшенням надання адміністративних послуг. Працівниками ЦНАПу забезпечується якісний прийом громадян та дотримання термінів розгляду їх звернень.
08 Травня, 2023 р., 09:08
Друга світова війна принесла на нашу землю страждання, вбивства, голод, спустошення, тому вже стало традиційним 8 травня вшановувати пам’ять усіх, хто боровся з нацизмом та численних жертв фашистської навали.
06 Травня, 2023 р., 11:40
Братський селищний голова Неля Собко 03 травня 2023 року провела засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому Братської селищної ради. На порядок денний комісії винесено 4 питання щодо соціально-правового захисту дітей.
06 Травня, 2023 р., 11:06
Фахівцем із соціальної роботи Братського центру соціальних служб Світланою Силенко, начальником служби у справах дітей Іриною Афанасьєвою, інспектором з ювенальної превенції відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП у Миколаївській області Галиною Говшою 04 травня 2023 року відвідали сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах.
06 Травня, 2023 р., 10:39
04 травня 2023 року Братським селищним головою Нелею СОБКО проведено особистий виїзний прийом громадян в селі Іванівка Шевченківського старостинського округу.
03 Травня, 2023 р., 15:00
Директором Братського центру соціальних служб Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко, практичним психологом Людмилою Бакуменко та начальником служби у справах дітей Іриною Афанасьєвою 02.05.2023 року здійснено об’їзд сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.