Братське бюро правової допомоги

Адреса: 55401, вул. Миру 131, с-ще Братське Миколаївська область Україна
Тел.: ст. (05131) 9-27-62, моб. 068 363 33 13
Години роботи: з 08.00 по 17.00 щоденно, крім суботи та неділі
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:
0-800-213103

Що таке кібергрумінг

16 Січня, 2023 р., 15:29
До Братського бюро правової допомоги звернулась громадянка за роз’ясненням земельного права. У заявниці нещодавно помер батько, який за життя здійснював обробіток земельної ділянки, укладено відповідний договір. Заявницю цікавить, чи припиняється договір оренди землі в разі смерті орендаря?
14 Березня, 2022 р., 16:28
Надання державної соціальної допомоги на період введення воєнного стану врегульоване постановою Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 214 (https://bit.ly/3vPxsQq).Державна соціальна допомога виплачується малозабезпеченим сім’ям, на дітей одиноким матерям, на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність, особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею, дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
14 Березня, 2022 р., 15:51
З рахунків, на які державними чи приватними виконавцями накладено арешт, можна здійснювати видатки.