ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

Важлива інформація для жителів та гостей Братської громади!

24 Жовтня, 2024 р., 15:30
про приватизацію об’єкта малої приватизації- громадський будинок з господарськими (допоміжними)будівлями та спорудами, площею 459,1 кв. м., що знаходиться за адресою: 55401, Миколаївська область, Вознесенський район, смт. Братське Миру,104, площею 459,1 кв. м., реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2939122548040, що є власністю Братської селищної територіальної громади.
23 Жовтня, 2024 р., 11:33
Міністерство у справах ветеранів України на виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2024 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 21 грудня 2023 року № 7645 (зі змінами) здійснює організацію та забезпечення підготовки Всеукраїнських спортивних змагань “Ігри ветеранів” у 2024 році з кросфіту та кіберспорту, які будуть проходити у два етапи.
23 Жовтня, 2024 р., 10:55
Реалізувати своє право на призначення пенсії за віком – особа має право самостійно, враховуючи своє бажання та обставини. Законодавство містить норми, які заохочують громадян до більш пізнього виходу на пенсію.
22 Жовтня, 2024 р., 10:13
Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) на опалювальний період домогосподарствам призначається житлова субсидія на один з видів опалення: теплову енергію та / або природний газ, та / або електричну енергію, а також на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива.
22 Жовтня, 2024 р., 10:07
Субсидія — це допомога від держави, яку надають людям, щоб частково або повністю оплатити певні витрати. Найчастіше субсидії дають на оплату комунальних послуг (газ, вода, електрика, опалення). Держава покриває частину витрат, а людина платить решту.
18 Жовтня, 2024 р., 13:59
18 Жовтня, 2024 р., 08:25
Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавців робіт із оцінки земель, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення
14 Жовтня, 2024 р., 13:47
Відповідно до ст. 36 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон № 1058) пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається, зокрема, непрацездатним членам сім'ї особи, якій відповідно до Закону України від 12.07.2018 № 2505-VII (із змінами від 14.04.2022 № 2191-IX) “Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин” (далі - Закон № 2505) надано правовий статус особи, зниклої безвісти за особливих обставин, - незалежно від тривалості страхового стажу. При цьому дітям пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника.
14 Жовтня, 2024 р., 10:00
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на електричній мережі тимчасово буде призупинено електропостачання абонентів в населених пунктах громади: