ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

Важлива інформація для жителів та гостей Братської громади!

25 Липня, 2024 р., 08:35
Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, шляхом виплати щомісячної грошової компенсації вартості заходів, необхідних для надання соціальної послуги натуральної допомоги (Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438).
18 Липня, 2024 р., 08:44
На сьогоднішній день харчові отруєння є серйозною проблемою, особливо в умовах частих перебоїв зі постачанням електроенергії, які можуть призвести до порушення умов зберігання продуктів. В Україні з нестабільним енергопостачанням це питання стає особливо актуальним.
17 Липня, 2024 р., 10:26
750 грантів по 4 000 євро від EU4Business для мікробізнесу! Головна мета грантової підтримки – відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були деокуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу в умовах війни з усіх інших регіонів України.
17 Липня, 2024 р., 10:25
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах: одноразову грошову винагороду особам, яким надано звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.
05 Липня, 2024 р., 16:47
ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО» планує постачати теплову енергію для Комунального некомерційного підприємства «Братська центральна района лікарня» Братської селищної ради, яке знаходиться за адресою: вул. Чернишевського, 49, смт. Братське, Миколаївська область.
04 Липня, 2024 р., 13:45
На території Миколаївської області можливе зростання шкодочинності небезпечного шкідника – сарани (Locusta). Сприятливими для шкідників є високі температури за невеликої кількості опадів, що характерно для цього року. Так, в Харківській області уже запроваджено особливий режим захисту рослин у зв’язку з масовим поширенням цього виду шкідника, а за зверненням Національного агентства з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова від 28.06.2024 відмічено поширення в південних районах Республіки Молдова, розташованих поблизу Болградського району Одеської області, перелітної сарани (Locusta migratoria).
04 Липня, 2024 р., 13:39
МОРФОЛОГО-БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ: Повитиця польова — однорічна рослина-паразит. Вона немає ні коренів, ні справжніх листків, живе за рахунок інших рослин. Сходи повитиці польової з’являються в травні, коли добре прогріється повітря і ґрунт. Проростки у вигляді блідо-жовтого вусика роблять кругові рухи проти годинникової стрілки, поки не обплетуть кількома витками зелену рослину, прикріплюються до неї за допомогою присосок (гаусторій) і висмоктують із рослини поживні речовини. Пізніше повитиця утворює численні пагони, якими обплітає дикі або культурні рослини.