ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

Важлива інформація для жителів та гостей Братської громади!

14 Березня, 2024 р., 16:10
Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах з метою розробки документації із землеустрою, а саме:
13 Березня, 2024 р., 16:47
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що одним із обов’язків операторів ринку є - реєструвати потужності у випадках, передбачених Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) (п.4, ч.1, ст.20 ЗУ №771/97-ВР від 23.12.199, із змінами).
13 Березня, 2024 р., 11:00
З березня претенденти на призначення житлової субсидії отримали ще одну можливість для подання спрощеної заяви – через портал Дія.
11 Березня, 2024 р., 16:37
На території Миколаївської області, внаслідок збройної агресії російської федерації проти  України, в тому числі після підриву греблі Каховської ГЕС відбувається забруднення поверхневих вод та підземних водоносних горизонтів, які використовуються як джерела  питного водопостачання різними хімічними та бактеріологічними чинниками: залишки військової техніки, розірваних снарядів, загиблі тварини, тощо. Забруднена питна вода може призвести як до хімічних отруєнь так і бути джерелом виникнення багатьох кишкових інфекційних захворювань: вірусного гепатиту А, холери, дизентерії, та інших гострих  кишкових інфекцій тощо.
11 Березня, 2024 р., 16:36
Постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій».
06 Березня, 2024 р., 08:16
Статтею 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що пенсіонер має повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду України про зміну даних, що вносяться до його персональної облікової картки (наприклад, про зміну особистих даних: отримання паспорта громадянина України нового зразка – ID - картки; зміну прізвища; зміну ідентифікаційного коду тощо).
01 Березня, 2024 р., 13:44
В 2023 році у Вознесенському було зареєстровано 30 постраждалих від укусів тварин хворих на сказ. З початку цього року вже виявлено 2 хворих тварин. В зв’язку з несприятливий епідеміологічним прогнозом для всієї території Миколаївської області пропонуємо вашій увазі матеріали, підготовлені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які допоможуть вам правильно та безпечно здійснювати догляд за домашніми улюбленцями.
01 Березня, 2024 р., 13:14
Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 14.10.2022 з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копію повідомлення від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією повідомляє про можливе надходження неякісних або фальсифікованих препаратів: