ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

06 Лютого, 2023 р., 08:11
Миколаївська область долучається до формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають посилити українські сили під час майбутнього наступу.
02 Лютого, 2023 р., 13:15
Адміністрація Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету запрошує випускників 9-х класів на підготовчі курси в онлайн та офлайн режимі.
02 Лютого, 2023 р., 10:03
З 30 січня в Дії українці можуть подати заяву про обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи, а потім отримати їх в одному з відділень Укрпошти. Це знизить навантаження на українську енергосистему. Обмін здійснюється за спільною програмою Уряду України та Європейського Союзу. Одна з цілей російських ракетних атак по Україні – енергетична інфраструктура. Через пошкоджені енергосистеми українці живуть за графіками відключення світла. Саме тому Уряд запустив програму обміну лампочок для населення.
02 Лютого, 2023 р., 08:31
Миколаївський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.
27 Січня, 2023 р., 15:14
01 січня 2023 року набрала чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким передбачено, що саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
23 Січня, 2023 р., 15:43
25 січня 2023 року в місті Вознесенськ за адресою вул. Шмідта, 9 будуть працювати представники Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.
23 Січня, 2023 р., 10:34
Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла. Це непрацездатні непрацюючі особи, які проживають самі. До них належать:
19 Січня, 2023 р., 11:37
Запитання: «У трудовій книжці, яка була оформлена ще в радянські часи, виправлено моє ім’я (Наталія на Наталя), і в кутку трудової книжки є запис з печаткою «виправленому вірити». Я збираюсь на пенсію. Чи правильно зроблено виправлення? Як має бути правильно написане ім’я, аби мені врахували стаж по трудовій книжці?»
18 Січня, 2023 р., 10:44
В Україні, працюючі жінки, при виході у відпустку по вагітності та пологах, отримують відповідну допомогу. Підставою для її призначення є листок непрацездатності, сформований на підставі медичного висновку.
16 Січня, 2023 р., 15:50
У 2023 році мінімальне податкове зобов'язання сплачуватиметься за 2022 рік. Ухвалений нещодавно Верховною радою «ресурсний» законопроєкт передбачає низку змін до Податкового кодексу, зокрема, запроваджує мінімальне податкове зобов'язання для власників земельних паїв. Кому доведеться платити новий податок і як розраховується його розмір – на інфографіці.