Братське бюро правової допомоги. Заходи

30 Січня, 2024 р., 16:42
26 січня 2024 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч із начальником Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Геннадієм Бровком та провідним інспектором Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Олександром Фабриковим на тему: «Волонтерська діяльність», під час якої розглянуто питання залучення активних громадян до діяльності в цій сфері для популяризації правопросвітництва.
29 Січня, 2024 р., 14:52
18 січня 2024 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Ліною Гризоглаз, фахівцями установи, проведено робочу зустріч щодо перспективного плану взаємодії у 2024 році та узгодження графіку роботи консультаційного пункту на базі установи.
26 Грудня, 2023 р., 15:54
26 грудня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно із провідним інспектором Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Олександром Фабриковим проведено робочу зустріч щодо перспективного плану взаємодії установ у 2024 році та узгодження графіку роботи консультаційного пункту на базі сектору.
18 Грудня, 2023 р., 11:47
13 грудня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком на базі Братського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку в установі, проведено лекцію на тему: «Актуальні питання земельних правовідносин», під час якої обговорено основні зміни у земельному законодавстві, алгоритми дій для вирішення проблемних питань та реалізації права громадян у земельній сфері.
01 Листопада, 2023 р., 17:18
27 жовтня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч із начальником Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Геннадієм Бровком на тему: «Волонтерська діяльність», під час якої з метою популяризації правопросвітництва розглянуто питання залучення активних громадян до діяльності в зазначеній сфері.
02 Жовтня, 2023 р., 10:08
28 вересня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком в рамках реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та з метою забезпечення потреб мешканців сільських населених пунктів у правничій допомозі щодо актуальних питань земельного права за допомогою скап зв’язку проведено онлайн консультування 3 громадян щодо припинення, внесення змін та непоновлення договорів оренди землі.
13 Вересня, 2023 р., 09:44
07 вересня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Ліною Гризоглаз, за участі фахівців установи, проведено захід щодо захисту сімейних прав, в рамках якого обговорено актуальні та дієві механізми забезпечення прав громадян, зокрема, дітей, а також їх інформування.
22 Серпня, 2023 р., 09:06
21 серпня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч із провідним інспектором Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Олександром Фабриковим на тему: «Волонтерська діяльність», під час якої з метою популяризації правопросвітництва розглянуто питання залучення активних громадян до діяльності в цій сфері.
08 Серпня, 2023 р., 08:24
04 серпня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Ліною Гризоглаз, за участі фахівців установи, проведено захід на тему: «Захист прав дітей», в рамках якого обговорено актуальні та дієві механізми забезпечення прав дітей, а також інформування громадян щодо зазначеного.
07 Серпня, 2023 р., 09:27
31 липня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч із начальником Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Геннадієм Бровком щодо запобігання злочинності та забезпечення прав та гарантій громадян, зокрема, протидії торгівлі людьми.