Братське бюро правової допомоги. Заходи

30 Червня, 2023 р., 13:11
30 червня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч із провідним інспектором Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Олександром Фабриковим на тему: «Гарантії реалізації конституційних прав та свобод людини і громадянина».
19 Червня, 2023 р., 17:42
16.06.2023 завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком та студенткою коледжу ПЗВО «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» Дар'єю Аненко в рамках виробничої практики проведено бесіду на тему: «Волонтерська діяльність», під час якої акцентовано увагу на залученні громадян до волонтерської діяльності в межах правопросвітницької роботи, зокрема, правників, враховуючи специфіку роботи бюро.
24 Травня, 2023 р., 08:11
18.05.2023 завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Ліною Гризоглаз, за участі практичного психолога центру Людмили Бакуменко та фахівців установи, проведено захід на тему: «Протидія сексуальному та гендерному насильству в умовах конфлікту в Україні», в рамках якої обговорено актуальні питання інформування громадян та механізми протидії.
02 Травня, 2023 р., 09:49
28.04.2023 завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч із начальником Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Геннадієм Бровком на тему: «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», під час якої обговорено національну практику застосування відновного підходу в правосудді та актуальні питання співпраці установ щодо забезпечення прав неповнолітніх згідно зазначеного проекту.
22 Березня, 2023 р., 13:39
16 березня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Ліною Гризоглаз, за участі фахівців установи, проведено захід на тему: «Усиновлення, опіка та піклування над дітьми», в рамках якої обговорено продовження практики інформування жителів громади щодо актуальних питань, зокрема, сімейного права та дієві механізми захисту прав дітей.
02 Березня, 2023 р., 13:40
28 лютого 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком з метою забезпечення потреб мешканців сільських населених пунктів у правовій допомозі щодо актуальних питань земельного права проведено онлайн консультування громадян, 2 заявникам надано обґрунтовані консультації, а саме, щодо припинення договору оренди землі шляхом розірвання та купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення.
14 Лютого, 2023 р., 09:45
09.02.2023 завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Ліною Гризоглаз, за участі практичного психолога центру Людмили Бакуменко та фахівців установи, проведено захід на тему: «Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу в Україні», в рамках якої обговорено інформування та дієві механізми протидії цьому явищу в мережі «Інтернет», співпраці установ щодо захисту прав дітей.
23 Січня, 2023 р., 10:57
18.01.2023 завідувач Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк та начальниця Братського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Наталія Фабрикова провели робочу зустріч на тему: «Дискримінація у трудових відносинах», в рамках якої обговорено актуальні питання та дієві механізми протидії такому явищу, а також специфіку діяльності установ в умовах воєнного стану.
16 Січня, 2023 р., 15:39
До Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області звернулись, зокрема, особи, що перебувають під соціальним супроводженням, батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу, щодо питань земельного права, враховуючи специфіку останніх, 12 січня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Ліною Гризоглаз проведено робочу зустріч: «Актуальні питання земельних відносин», в рамках якої в онлайн режимі 3 заявникам надано обґрунтовані консультації із земельного права (консультаційний пункт), а саме, щодо непоновлення та припинення договору оренди землі, звільнення від плати за землю.
17 Лютого, 2022 р., 13:38
16.02.2022 завідувачем Братського бюро правової допомоги  Василем Чорновалюком на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку в установі прочитано лекцію: «Про запобігання безробіттю».