Братська селищна рада
Миколаївська область, Вознесенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень ХХХІІІ сесії сьомого скликання

БРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРАТСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 19 грудня 2018 року      № 1               ХХХVШ сесії сьомого скликання

селище Братське

 

Про звіт селищного голови

 

         Заслухавши та обговоривши  інформацію селищного голови

 Кравця Є.І. «Про звіт селищного голови», на підставі статей 42,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію селищного голови Кравця Є.І. взяти до відома.
  2. Рекомендувати: продовжити роботу по забезпеченню життєдіяльності населених пунктів селищної ради у відповідності до повноважень селищного голови.

 

 

Селищний голова                                                  Є.І. Кравець

 

Братська селищна рада

БРАТСЬКИЙ РАЙОН

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

Рішення

від 19 грудня  2018 року   №                       ХХXVІІІ   сесія  сьомого скликання

смт Братське

                                                                                                          

                                                                                                                     Проект                                                                                                                           

Про селищний бюджет Братської селищної ради на 2019 рік

 

Розглянувши  проект  селищного  бюджету Братської селищної ради 2017 рік, відповідно до статей 143, 144 Конституції України, Бюджетного кодексу України,, на підставі  пункту 17 частини першої статті 43, частини першу та четвертої статті  61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», проекту рішення районної ради від 19 грудня 2018 року №1,     селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити на 2019 рік:

-  загальний обсяг доходів селищного бюджету у сумі 11776908,00  грн., в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету  10979958,00 грн., доходи спеціального фонду селищного бюджету 796950,00 грн., згідно з додатком №1 цього рішення;

- загальний обсяг видатків селищного бюджету у сумі 11776908,00  грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету  10979958,00 грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 796950,00 гривень;

2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету - Братська селищна рада на 2018 рік у розрізі тимчасової класифікації видатків та кредитування, у тому числі по загальному фонду - 10979958,00 гривень та спеціальному фонду – в сумі  796950,00 гривень (додаток №2).

 

 3.  Визначити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів селищного бюджету Братської селищної ради у сумі  120 000,00 гривень.

4. Затвердити на 2019 рік у складі видатків селищного бюджету обсяги  міжбюджетних трансфертів -  інші субвенції в сумі 882600,00 гривень районному бюджету Братського району на фінансування спільних загальнорайонних програм.

5. Затвердити у складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію  місцевих  програм на загальну суму   4138725,00 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду  бюджету - у сумі 4138725,00 гривень згідно з додатком № 3 до цього рішення.

 6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

компенсація процентів, сплачуваних банкам та/або іншим фінансовим установам за кредитами, отриманими громадянами на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла;

оплата послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури;

оплата енергосервісу.

7. Розпоряднику коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

У разі наявності у головного розпорядника бюджетних коштів простроченої кредиторської заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв управління Державної казначейської служби України у Братському здійснює платежі загального фонду за видатками (крім тих, що передбачено  пунктом 6 цього рішення) лише після погашення такої заборгованості.

8. Установити, що після прийняття рішення «Про селищний бюджет Братської селищної ради на 2019 рік» внесення змін до бюджетних призначень головних розпорядників коштів та перерозподіл між ними здійснюється відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року №18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету».

9. Відповідно до статей 16, 43 та 73 Бюджетного кодексу України  надати право Братській селищній раді:

           отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку  на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

            10. У випадку невиконання показників надходжень до селищного бюджету на 2018 рік, визначених розписом селищного бюджету, головні розпорядники бюджетних коштів забезпечують взяття бюджетних зобов’язань та проведення витрат відповідно до встановлених бюджетних асигнувань лише після попереднього погодження з селищним головою.

11.  Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2019 рік:

до доходів належать надходження, визначені статтями 69,101 Бюджетного кодексу України;

         12.  Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 69-1 Бюджетного кодексу України.

 

13. Установити, що відповідно до статей  80 Бюджетного кодексу України у 2019 році встановлюється звітність про виконання селищного бюджету:

квартальний та річний звіти про виконання селищного бюджету у двомісячний строк після завершення відповідного бюджетного періоду надаються постійній комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, в обсягах і за єдиними формами, установленими Державною казначейською службою України;

          14. Прийняти повноважень на здійснення видатків районного бюджету у 2019 році на утриманню дошкільних навчальних закладів та закладів культури.

         15. Додатки 1 - 3 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

         16. Це рішення набирає чинності з  1 січня 2019 року.

         17. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти   на постійну комісію селищної ради з питань планування, бюджету , фінансів та економічної реформи.

 

 

Селищний голова                                                             Є.І. Кравець

 

      

БРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРАТСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

                              

від  19 грудня    2018 року  №  3            ХXXVШ   сесіі сьомого   скликання

с. Братське

 

Про затвердження плану роботи Братської

 селищної ради на  2018 рік.

 

         Відповідно до пункту 7 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

         ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити план роботи Братської селищної  ради на 2019 рік (додається).
  2. Рішення селищної  ради від 22 грудня 2017 року №1   «Про план роботи Братської  селищної  ради на 2018 рік» зняти з контролю як таке, що виконане.
  3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, молоді і спорту, материнства, дитинства, охорони здоров′я соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності.

 

 

Селищний голова                                                                                           Є.І. Кравець

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь