Державна податкова служба інформує

Податкова амністія: Коли? Як? Навіщо?

12 Червня, 2024 р., 13:40
Братські податківці під час проведення робочих зустрічей акцентують увагу платників податків на своєчасній та в повному обсязі сплаті податків і зборів до бюджетів.
29 Травня, 2024 р., 10:49
Братська ДПІ повідомляє що для платників податків з 01 травня 2024 року в електронному кабінеті є доступним отримання Витягу щодо стану розрахунків, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) на відміну отримання такого документу тільки за звітні періоди поточного року.
17 Квітня, 2024 р., 09:50
Відтепер у мобільному застосунку «Моя податкова» доступні нові сервіси для ФОП:
16 Квітня, 2024 р., 16:18
Фахівці Братської ДПІ на черговій зустрічі з платниками податків розглядали питання ЗІР. Інформували, що на веб-порталі ДПС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) - інформаційний ресурс, створений у межах Електронного Уряду з доступом через будь-яку пошукову систему в інтернет-мережі, у т.ч. у вигляді мобільної версії, мобільних додатків на базі Android та iOS, що надає можливість платникам податків отримувати цікаву та корисну інформацію на податкову тематику в будь-який час та зручний спосіб.
03 Квітня, 2024 р., 09:23
Братська ДПІ звертає увагу громадян, що відповідно до п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу, податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розд. IV ПКУ.
02 Квітня, 2024 р., 13:22
Чергову інформаційну зустріч з платниками податків було проведено податківцями Братської державної податкової інспекції. Відвідувачам податкової повідомили, що у разі закриття об’єкта оподаткування, об’єкта пов’язаного з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, повідомлення за ф.№20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, який закрито, подається протягом 10 робочих днів після його закриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника.
28 Лютого, 2024 р., 15:58
З 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих у 2023 році. Громадяни, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація), мають задекларувати свої минулорічні доходи до 1 травня 2024 року.
22 Лютого, 2024 р., 16:24
Братська ДПІ повідомляє, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися за своєю податковою адресою для проведення звірки даних (відповідно до п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями) щодо:
19 Лютого, 2024 р., 14:22
Головне управління ДПС в Миколаївській області повідомляє, що згідно з нормами Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої Постановою Правління Національного банку України 29.07.2022 року № 163 (із змінами, далі – Постанова № 163) платник ініціює будь-який переказ коштів шляхом формування та подання надавачу платіжних послуг (банку) відповідної платіжної інструкції.