Державна податкова служба інформує

16 Січня, 2024 р., 13:17
Братська ДПІ інформує, що з 01.01.2024 відповідно до статей 7 та 8  Закону України від 09.11.2023 № 3460-IX «Про Державний бюджет України на 2024 рік» установлено місячні розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 3 028 грн та мінімальної заробітної плати –  7 100 гривень.
16 Січня, 2024 р., 13:15
Сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг – одна із основних функцій податкової служби. Найбільш запитуваними є і залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, Щоденно опрацьовуваються відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників.
12 Січня, 2024 р., 10:18
Братська ДПІ звертає увагу, що 01.01.2024 розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.
12 Січня, 2024 р., 10:17
Податкова служба зацікавлена в інформаційних контактах та ефективній взаємодії з бізнес-спільнотою та громадськістю та використовує у цьому напрямку різні формати співпраці та спілкування. Одним із найрезультативніших механізмів взаємодії між податківцями, інститутами громадянського суспільства та бізнесом є комунікаційна податкова платформа.
09 Січня, 2024 р., 14:46
В приміщенні Братської ДПІ  проведено зустріч з суб’єктами підприємництва щодо можливостей електронних сервісів податкової служби та подання декларації через електронний кабінет платника податків.
04 Січня, 2024 р., 10:45
З метою підтримки конструктивного діалогу з платниками податків в Братській ДПІ  проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з актуальних питань податкового законодавства. Платники мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на різноманітні питання оподаткування, такі як: порядок застосування РРО/ПРРО, отримання податкової знижки, порядку  нарахування та сплати МПЗ, щодо проведення звірки з податку на нерухомість і земельного податку, оформлення трудових відносин, щодо  лімітів річного доходу для ФОП в 2024 р. та ін.  Під час телефонної розмови податківці акцентували увагу на обов’язковому застосуванні РРО/ПРРО суб’єктами підприємницької діяльності, оскільки з 1 жовтня цього року відновлено відповідальність за непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО.
28 Грудня, 2023 р., 09:15
Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці. Розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати (ст.ст. 3–31 Закону України від 24.03.1995 № 108/95-ВР «Про оплату праці», далі – Закон № 108).
28 Грудня, 2023 р., 09:07
Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що з 01.01.2024 відповідно до статей 7 та 8  Закону України від 09.11.2023 № 3460-IX «Про Державний бюджет України на 2024 рік» установлено місячні розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 3028 грн та мінімальної заробітної плати –  7100 гривень.
18 Грудня, 2023 р., 11:49
Фахівці Братської ДПІ щоденно проводять роз’яснення актуальних питань застосування РРО/ПРРО та новацій Закону України від 30.06.2023 року №3219-IX" Про внесення змін до Податкового кодексу України  та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період воєнного стану".
13 Грудня, 2023 р., 13:29
В Братській ДПІ податківці інформують платників податків про використання електронних сервісів податкової служби та подання звітності онлайн.