Як подати запит на отримання публічної інформації?

Запит може бути поданий:

- на поштову адресу: 55401, с. Братське Миколаївської області, вул. Миру, 131;

- на електронну адресу: sil_rada_bratskoe@ukr.net;

- телефаксом: (05131) 9-13-92.

Запит може бути поданий особисто до селищної ради кожного робочого дня з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, в п’ятницю до 16:00, за винятком часу на обідню перерву з 12:00 до 13:00.

Важливо! У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

В який термін можна отримати інформацію на запит?

Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з часу отримання запиту.

У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше ніж протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом понад 10 сторінок, про це протягом п'яти робочих  днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов'язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

Відмова у наданні відповіді на запит

У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1) селищна рада не володіє і не зобов'язана відповідно до її компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

3) запитувач не оплатив фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 9 цих приміток;

4) не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме не зазначено:

прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді

Нормативно правові акти:

Закон України"Про доступ до публічної інформації"

Розпорядження Братського селищного голови №102-р від 03.11.2021 Про затвердження Порядку організації роботи з розгляду запитів на отримання публічної інформації у Братській селищній раді

Розпорядження Братського селищного голови №103-р від 03.11.2021 Про затвердження форми для подання запиту на отримання публічної інформації