Фінансово-господарський відділ

Основними завданнями Відділу є ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності Братської територіальної громади та складення звітності. Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов'язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов'язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності. Відділом здійснюється методичне керівництво та контроль за дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку, складення фінансової та бюджетної звітності по апарату, виконавчих органах та установах, для яких Братська селищна рада є головним розпорядником бюджетних коштів.

Начальник відділу – головний бухгалтер – Тимошенко Марина Іванівна

Головні спеціалісти:

Полторацька Наталя Анатоліївна

Тарічева Ірина Володимирівна

Вигорна Олена Василівна

Інспектор – Малокост Світлана Вікторівна

Контактні дані

Адреса: 55401, вул. Миру, 131, смт Братське, Вознесенського району, Миколаївської області

Кабінет № 314

Електронна адреса:

Положення про фінансово-господарський відділ апарату Братської селищної ради

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ: Капітальний ремонт тротуару по вул. Вороніна (від вул. Миру до вул. Сухомлинського) в смт. Братське, Вознесенського району, Миколаївської області: UA-2023-08-31-008823-a