Служба зайнятості України інформує

Електронна адреса: jobcentr-brats@ocz-mk.gov.ua , rcz1459@i.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/BRATSKAYAFILIYA/

Контактні телефони:

Для населення та роботодавців: (05131) 9-19-30; (05131) 9-19-50; (05131) 9-26-77

Директор: (05131) 9-15-34

24 Січня, 2024 р., 10:42
Фонд державного майна України (Фонд) впроваджує нову систему Кадрового резерву для підбору висококваліфікованих керівників на державні посади.
26 Вересня, 2023 р., 11:29
Процес пошуку роботи в Україні цього року прискорився. У більшості регіонів кількість вакансій поступово збільшується. На «Єдиному порталі вакансій», який було створено у вересні минулого року спільними зусиллями служби зайнятості та шести провідних сайтів з пошуку роботи, щодня розміщуються нові вакансії.
30 Січня, 2023 р., 10:22
Передумовою якісного вирішення питання працевлаштування безробітних є тісна співпраця державної служби зайнятості та роботодавців. Дуже важливо правильно обрати і здобути професію, та не менш важливо знайти роботу за цією професією. Тому, щоб не поповнювати лави безробітних або щоб довго в них не затримуватись, треба здобувати професії, які потребує сучасний ринок праці.
13 Січня, 2022 р., 10:36
12 січня у Братській районній філії Миколаївського ОЦЗ відбувся семінар для шукачів роботи, на якому було інформовано присутніх про  вакантні посади Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Інформування провів майор поліції, начальник чергової служби  Відділення поліції №1 Вознесенського районного управління поліції в Миколаївській області (Братський ВП) Володимир Брутський.
13 Січня, 2022 р., 10:32
11 січня 2022 року відбулась робоча зустріч директорки Братської районної філії Миколаївського ОЦЗ Наталії Фабрикової з головою Братської ОТГ Нелею Собко.