Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей для дорослого населення

Дата: 30.01.2023 10:22

Передумовою якісного вирішення питання працевлаштування безробітних є тісна співпраця державної служби зайнятості та роботодавців. Дуже важливо правильно обрати і здобути професію, та не менш важливо знайти роботу за цією професією. Тому, щоб не поповнювати лави безробітних або щоб довго в них не затримуватись, треба здобувати професії, які потребує сучасний ринок праці.

Саме тому одним з пріоритетних напрямків активної політики зайнятості, яку сьогодні проводить служба зайнятості області, є професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до вимог ринку праці.

В сучасних умовах розвитку економіки найбільш затребуваною формою професійного навчання безробітних є підвищення їх кваліфікації. Популярними є такі різновиди підвищення кваліфікації: стажування на робочому місці, на яке претендує безробітний, та курси цільового призначення з метою набуття нової компетенції та подальшого легального працевлаштування.

• Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.

Графік формування навчальних груп в центрах професійно технічної освіти ДСЗ

Якщо у вас є питання звертайтесь до Братського відділу Вознесенської філії МОЦЗ або за тел. 05131 92634