2024 рік

Рішення від 23 квітня 2024 року № 3 Про затвердження остаточних назв вулиць в населених пунктах громади, які підлягають перейменуванню відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»

Рішення від 23 квітня 2024 року № 4 Про запобігання виникнення пожеж в екосистемах протягом пожежонебезпечного періоду у 2024 році

Рішення від 23 квітня 2024 року № 5 Про заборону спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків на території селищної ради

Рішення від 28.03.2024 р. №4 "Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги комунальної організації «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради Миколаївської області» на 2024 рік"

Рішення від 28.03.2024 р. №2  "Про затвердження тарифів на транспортні послуги спецтехніки комунального підприємства «Водограй» Братської селищної ради"

Рішення від 26.02.2024 р. №13 "Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області"

Рішення №31 від 26.02.2024 "Про проведення місячника з благоустрою та покращення санітарного стану в населених пунктах селищної ради"

Рішення від 26.02.2024 №3 «Про затвердження тарифів на транспортні послуги спецтехніки комунального підприємства «Водограй» Братської селищної ради»

Рішення від 26.02.2024 року № 4 «Про розгляд клопотання комунального підприємства «Водограй» Братської селищної ради щодо затвердження тарифів на транспортні послуги спецтехніки»

Рішення від 26 лютого 2024 року № 10 «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Братської селищної ради у 2023 році»

Рішення від 24 січня 2024 року № 10 Про розгляд клопотання комунального підприємства «Водограй» Братської селищної ради щодо затвердження тарифів на транспортні послуги