Помічник ветерана це той, хто полегшує діалог між органами влади та ветераном

Хто такий помічник ветерана, яка його місія?

Помічник ветерана – фахівець в громаді, який здійснює індивідуальний супровід ветеранів та сприяє ветеранам у реалізації їх можливостей, прав, гарантій, пільг. Його головним завданням є всебічна допомога і сприяння Захисникам та Захисницям у повноцінній адаптації до мирного життя.

Які послуги надає помічник ветерана?

• консультації з питань працевлаштування, навчання, соціального захисту та реабілітації, покращення стану здоров’я;
  • супровід у реалізації гарантій, пільг, прав, отримання послуг;
  • допомога з пошуком програм підвищення кваліфікації, опанування нових навчальних програм, перепрофілювання;
  • посередництво у взаємодії ветерана з органами влади;
  • надання допомоги в оформленні документів, поданні заяв, підготовці документів;
  • консультування щодо отримання психологічних послуг, зокрема з питань оформлення документів для отримання таких послуг;
  • інформування про наявні в державі та громаді програми підтримки ветеранів;
  • допомога в отриманні одноразової допомоги у разі загибелі ;
  • допомога в отриманні зарплати полоненого

Послуги надаються на безоплатній основі!

Хто може звертатись до помічника?

• ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
  • члени сімей ветеранів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
  • члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників і Захисниць України;
  • військовослужбовці, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, та були звільнені з військової служби, зокрема демобілізовані у визначеному законом порядку.

Звернутися до помічника ветерана можна за адресою:

селище Братське, вул. Миру, 131 (адміністративне приміщення селищної ради), каб. 209, тел. 097 580 75 31 Лазарук Ольга Володимирівна

Нормативно-правові акти

16 Квітня, 2024 р., 09:58
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.
13 Квітня, 2024 р., 10:52
Військовослужбовці, які отримали травму (поранення, контузію, каліцтво, захворювання) внаслідок безпосередньої участі в АТО/ООС/інших заходах забезпечення безпеки та оборони України, мають право на встановлення групи інвалідності (або ж відсотку втрати працездатності, без встановлення групи інвалідності), та виплату одноразової грошової допомоги.
26 Березня, 2024 р., 10:36
Якщо посвідчення УБД стало непридатним (пошкоджене)
18 Березня, 2024 р., 13:38
Згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  №3552-ХІІ  від 22.10.1993 року учасниками бойових дій є особи, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини у складі військових підрозділів, з'єднань, об'єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії (флоту), у партизанських загонах і підпіллі та інших формуваннях як у воєнний, так і у мирний час.