Організація роботи із зверненнями громадян

Порядок організації та проведення особистих прийомів головою селищної ради, її заступником, секретарем селищної ради та керуючим справами, секретарем виконавчого комітету селищної ради

13 Жовтня, 2021 р., 10:33
Згідно зі ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк (ст.40). Основним правовим актом, що регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України такого права, є Закон України “Про звернення громадян”.