Державна податкова служба інформує

29 Серпня, 2023 р., 10:53
Братська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області щоденно з 10.00 до 12.00 проводить сеанс телефонного зв’язку "гаряча лінія" по тел.9-19-92 . Є питання по застосуванню РРО або ПРРО? Дзвоніть на гарячу лінію!
29 Серпня, 2023 р., 10:53
Різниця між класичним та програмним РРО суттєва. Якщо їх зрівняти з поштою, то програмний РРО — як електронна пошта, а класичний РРО — поштова скринька з паперовими листами. Завжди будуть прихильники романтики з відправкою паперового конверта і все ж зручніше, швидше та надійніше користуватися e-mail.
25 Серпня, 2023 р., 10:28
Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що фахівці управління податкового аудиту, управління контролю за підакцизними товарами, управління оподаткування фізичних осіб, управління податкових сервісів ДПС проводять сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань реєстрації реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
25 Серпня, 2023 р., 08:20
Суб’єкту господарювання потрібно: 1. Завантажити та встановити програмне забезпечення ПРРО відповідне операційній системі пристрою – з AppStore для iOS (версії 15 або новіше), з PlayMarket для Android (версії 8.1 або новіше), з вебпорталу ДПС для Windows (версії 7 SP1 або новіше). 2. Переконатись, що суб’єктом господарювання подано через Електронний кабінет або Єдине вікно подання електронної звітності наступні форми: – повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20–ОПП; – заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1–ПРРО; – повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира за формою № 5–ПРРО (далі – Повідомлення за ф. № 5–ПРРО); 3. Запустити застосунок та авторизуватися за допомогою КЕП, який було вказано в Повідомленні за ф. № 5–ПРРО.
25 Серпня, 2023 р., 08:17
Процедури реєстрації та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій регулюються Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547», який розроблений відповідно до статті 7 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
25 Серпня, 2023 р., 08:13
01.08.2023 набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесені зміни до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме відновлено дію абзацу сьомого статті 5 Закону № 265, у зв’язку з чим використання програмних реєстраторів розрахункових операцій в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено.
18 Серпня, 2023 р., 10:49
Братська ДПІ  на постійній основі проводить зустрічі з бізнесом. Відбулась зустріч з питання реєстрації РРО/ПРРО в контролюючих органах. Це одна з умов дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО.