Податкові сервіси "в смартфоні" та новації законодавства: мешканці громад отримують консультації

Дата: 30.10.2023 13:42

До Братської податкової інспекції за консультаційними послугами звертаються мешканці громад і представники бізнесу.

Найактуальнішими на сьогодні є питання податкових новацій і електронні сервіси ДПС. Фахівці служби роз'яснюють особливості повернення довоєнної системи оподаткування, проведення розрахункових операцій, застосування касової техніки, ведення товарного обліку, погашення заборгованості тощо.

Також спеціалісти допомагають підприємцям у реєстрації програмних РРО, наголошують на перевагах електронних сервісів податкової служби, які постійно розширюються і удосконалюються. Для зручного і швидкого отримання послуг податківці радять користуватися Електронним кабінетом , мобільним застосунком "Моя податкова" (надає можливість швидко отримувати необхідну інформацію, подавати заяви та декларації, сплачувати податки), чатботом InfoTAX (містить інформацію про облікові дані платника, стан розрахунків з бюджетом тощо).