"Моя податкова" та програмні РРО: підприємці цікавляться зручними сервісами

Дата: 30.10.2023 13:41

У Братській ДПІ тривають інформаційні зустрічі з підприємцями та громадянами. Працівники інспекції не тільки консультують щодо норм законодавства, але й допомагають опановувати сучасні електронні сервіси ДПС.

Податківці знайомлять, зокрема, з новим мобільним застосунком "Моя податкова", завдяки якому громадяни мають можливість отримати ряд послуг, відомостей та сплатити податки. Завантажити його можна на телефони, що працюють на платформах Android та iOS.

Також відвідувачі ДПІ активно цікавляться встановленням та реєстрацією касових апаратів та програмних РРО. Фахівці служби ознайомлюють з основними правилами розрахункових операцій та демонструють процес підключення ПРРО в Електронному кабінеті.

Крім того, підприємцям роз'яснюють положення Закону України №3219-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану".