Державна податкова служба інформує

18 Серпня, 2023 р., 09:16
Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.
18 Серпня, 2023 р., 09:12
Якщо вартість реалізованих товарів фізичній особі (покупцю) перевищує 50000 грн., то такий розрахунок можливо провести в одному розрахунковому документі комбіновано готівковими коштами та із застосуванням електронного платіжного засобу одночасно, за умови, що сума готівкових коштів не перевищуватиме розміру 50000 грн. уключно.
17 Серпня, 2023 р., 09:18
Братська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області 18.08.2023 з 10.00 до 12.00 проводить сеанс телефонного зв’язку "гаряча лінія" по тел.9-19-92 . Є питання по застосуванню РРО або ПРРО? Дзвоніть на гарячу лінію!
16 Серпня, 2023 р., 09:44
Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що фахівці управління податкового аудиту, управління контролю за підакцизними товарами, управління оподаткування фізичних осіб, управління податкових сервісів ДПС проводять сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань реєстрації реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
15 Серпня, 2023 р., 13:47
Державна податкова служба України повідомляє, що починаючи з 01.08.2023 суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», лише за п’ять днів зареєстрували в контролюючих органах більше 6 тис. РРО/ПРРО. Для проведення розрахунків суб’єкт господарювання обирає самостійно – РРО чи ПРРО він буде застосовувати. Якщо надає перевагу ПРРО, то обирає самостійно – безоплатний ПРРО від ДПС чи комерційний ПРРО.
14 Серпня, 2023 р., 16:23
Братська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області повідомляє, що у зв’язку з набранням з 01.08.2023 чинності Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) штрафні (фінансові) санкції, за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», та пов’язані із здійсненням розрахунків за товари (послуги) без застосування РРО/ПРРО, та/або невидачу відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункової операції, застосовуються у розмірі:
14 Серпня, 2023 р., 16:21
Законом України від 30 червня 2023 року №3219ІХ відновлено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 01 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом, будуть застосовуватися фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону (100 відсотків вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше; 150 відсотків вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) - за кожне наступне вчинене порушення).
10 Серпня, 2023 р., 10:03
З 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.
05 Липня, 2023 р., 14:11
Братська ДПІ нагадує, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:
05 Липня, 2023 р., 14:10
З таким питанням останній час часто звертаються громадяни. Працівниками інспекції надаються  роз’яснюється щодо  можливості скористатися добровільним страхуванням.  Так, на тижні, відбулася телефонна «гаряча лінія» для платників податків. Відповідала на запитання платників головний державний інспектор Наталія Уржуховська.