Братська ДПІ: продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм Закону України №3219

Дата: 20.09.2023 08:56

Братська ДПІ  повідомляє, що фахівці ДПІ продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо норм Закону України №3219 у частині реєстрації РРО/ПРРО.

Нещодавно начальник  ДПІ Людмила Власенко під час розмови з суб’єктами господарювання у торгових закладах регіону повідомила, що для проведення розрахунків суб’єкт самостійно обирає: буде застосовувати - РРО чи ПРРО.

Окрім того посадовиця нагадала про поновлення відповідальності з 01 жовтня 2023 року за недотримання положень Закону України №265, про розміри штрафних (фінансових) санкцій, що застосовуються за такі порушення.

На завершення спілкування суб’єкти господарювання отримали листівки  інформаційно-роз’яснювального характеру з питань використання РРО/ПРРО.