Державна податкова служба інформує

09 Лютого, 2024 р., 14:51
Для роботи в Електронному кабінеті необхідно мати електронний ключ, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.
09 Лютого, 2024 р., 14:41
Братська ДПІ повідомляє про використання переваг електронного кабінету платника податків при декларуванні доходів громадян за 2023 рік.
06 Лютого, 2024 р., 13:25
Братська ДПІ повідомляє, що Декларація складається із головної форми і дев'яти додатків: Ф1, Ф2, Ф3, Ф4, ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3, МПЗ, КІК.
06 Лютого, 2024 р., 13:23
З 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року. Відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс) подати декларацію про майновий стан і доходи та задекларувати отримані доходи зобов’язані платники, які отримували:
02 Лютого, 2024 р., 10:56
Братська ДПІ інформує, що з 1 січня 2024 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році. З метою підвищення рівня добровільності декларування доходів громадян та для зручності при поданні декларації в «Електронному кабінеті платника» (https://cabinet.tax.gov.ua/) створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації.
30 Січня, 2024 р., 10:32
Братська ДПІ  звертає увагу суб’єктів господарювання на те, що на початку року підприємцям важливо правильно відзвітувати за минулий рік.
30 Січня, 2024 р., 10:30
Братська ДПІ нагадує, що стартувала кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2023 році. Застосунок «Моя податкова» дає можливість отримати відомості про доходи просто та зручно.
22 Січня, 2024 р., 15:09
Обов’язок подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи виникає у громадян, які протягом звітного року отримували:
22 Січня, 2024 р., 15:07
Державна податкова служба продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Контакт-центр ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників  – електронну чергу.
16 Січня, 2024 р., 13:20
Братська ДПІ повідомляє, що з 01.01.2024 введена в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація), у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Мінюсті 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.