У Братській ДПІ інформували про порядок закриття об’єкта оподаткування

Дата: 02.04.2024 13:22

Чергову інформаційну зустріч з платниками податків було проведено податківцями Братської державної податкової інспекції. Відвідувачам податкової повідомили, що у разі закриття об’єкта оподаткування, об’єкта пов’язаного з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, повідомлення за ф.№20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, який закрито, подається протягом 10 робочих днів після його закриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника.

У разі закриття об’єкта оподаткування, об’єкта пов’язаного з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, у тому числі внаслідок припинення діяльності платника податків, повідомлення за ф.20-ОПП подається з оновленою інформацією про такий об’єкт, при цьому розділ 3 повідомлення за ф.№ 20-ОПП заповнюється одним рядком таким чином:

- у графі 2 «Код ознаки надання інформації» вказується значення «6 – закриття об’єкта оподаткування»;

- графи 3-10 та 12 заповнюються згідно з Пам’яткою для заповнення розділу 3 повідомлення за ф.№ 20-ОПП, передбаченою у додатку до Повідомлення за ф.№ 20-ОПП;

- графа 11 не заповнюється.

Платникам податків нагадали, що вони можуть подавати повідомлення за ф.№ 20-ОПП засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Крім того, присутніх проінформували про застосування мобільного за стосунку «Моя податкова», який дозволяє платникам миттєво отримувати доступ до важливої інформації про свої податкові обов’язки, переглядати та сплачувати податки, слідкувати за змінами в законодавстві та отримувати персоналізовані повідомлення від податкових органів.