Використання переваг електронного кабінету платника податків при декларування доходів громадян

Дата: 09.02.2024 14:41

Братська ДПІ повідомляє про використання переваг електронного кабінету платника податків при декларуванні доходів громадян за 2023 рік.

Так,  подати декларацію про доходи платники податків можуть особисто або уповноваженою на це особою, поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Заповнити декларацію та надіслати її до податкової служби в електронному вигляді можна також за допомогою електронного сервісу «Декларація про майновий стан і доходи» на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті платника податків, за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua/

Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку.