Проведено захід щодо захисту сімейних прав

Дата: 13.09.2023 09:44

07 вересня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з директоркою Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Ліною Гризоглаз, за участі фахівців установи, проведено захід щодо захисту сімейних прав, в рамках якого обговорено актуальні та дієві механізми забезпечення прав громадян, зокрема, дітей, а також їх інформування.

Крім цього, в рамках функціонування консультаційного пункту доступу до безоплатної правничої допомоги на базі центру, проведено трьох осіб, надано обґрунтовані роз'яснення щодо позбавлення батьківських прав, звільнення від сплати судового збору та визнання батьківства, також надано відповідні інформаційні матеріали (буклети), візитівки з контактними даними бюро.