Проведено робочу зустріч щодо перспективного плану взаємодії Братського бюро правової допомоги та Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації»

Дата: 26.12.2023 15:54

26 грудня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно із провідним інспектором Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Олександром Фабриковим проведено робочу зустріч щодо перспективного плану взаємодії установ у 2024 році та узгодження графіку роботи консультаційного пункту на базі сектору.

Крім цього, в рамках функціонування консультаційного пункту доступу до безоплатної правничої допомоги на базі районного сектору, проведено консультування чотирьох осіб, надано обґрунтовані роз'яснення щодо оформлення посвідчення водія та права власності на житловий будинок, зняття з реєстрації місця проживання та профілактичної робот із кривдником, який вчинив домашнє насильство, а також відповідні інформаційні матеріали (буклети), візитівки з контактними даними бюро.