Співпраця Братського бюро правової допомоги та Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації»

Дата: 22.08.2023 09:06

21 серпня 2023 року завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено робочу зустріч із провідним інспектором Вознесенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Олександром Фабриковим на тему: «Волонтерська діяльність», під час якої з метою популяризації правопросвітництва розглянуто питання залучення активних громадян до діяльності в цій сфері.

Також в рамках функціонування консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі районного сектору, проведено консультування з правових питань чотирьох осіб, надано обґрунтовані роз'яснення щодо визнання права власності на житловий будинок, оформлення посвідчення водія, зняття з реєстрації місця проживання та притягнення особи до адміністративної відповідальності, а також відповідні інформаційні матеріали (буклети), візитівки з контактними даними бюро.