ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

12 Січня, 2024 р., 13:20
Відповідно до статті 11 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню підлягають, зокрема, один із непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікун, піклувальник, один із прийомних батьків, батьків-вихователів, які фактично здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, непрацюючі працездатні особи, які здійснюють догляд за особою з інвалідністю I групи або за особою, яка досягла пенсійного віку, та за висновком закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, якщо такі особи отримують допомогу, надбавку або компенсацію відповідно до законодавства.
11 Січня, 2024 р., 11:37
Від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України державою було запроваджено заборону припинення постачання житлово-комунальних послуг, зокрема електричної енергії, за несплату рахунків. Водночас Кабінетом Міністрів України 29.12.2023 року було ухвалено постанову №1405, якою внесено зміни до постанови КМУ від 05.03.2022 року № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» та скасовано мораторій на припинення постачання електричної енергії.
10 Січня, 2024 р., 14:35
В Україні працюючі жінки та жінки, які займаються підприємницькою діяльністю, при оформленні листка непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами отримують відповідну допомогу. Підставою для її призначення є листок непрацездатності, сформований на підставі медичного висновку.
09 Січня, 2024 р., 15:36
На сьогодні для нарахування пенсії необхідно мати не менше 15 років страхового стажу, до якого зараховуються лише ті періоди, за які було сплачено внески із заробітної плати не менше мінімального розміру, але у цьому випадку ви вийдете на пенсію у 65 років. Для того, щоб вийти на пенсію за віком досягнувши 60 років у 2024 році необхідно мати щонайменше – 31 рік страхового стажу, а у 2025 вже 32 і так до необхідних 35 років страхового стажу у 2028 році.
08 Січня, 2024 р., 13:54
Нагадуємо про функціонування стаціонарних пунктів обігріву в Братській селищній раді, створених з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей та запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду:
08 Січня, 2024 р., 13:24
Відповідно до інформації АТ «Миколаївобленерго», у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 11 січня 2024 року з 13.00 до 16.30 абонентам, які знаходяться по вулиці Вороніна селища Братське, тимчасово буде припинено подачу електроенергії.
08 Січня, 2024 р., 13:14
Взаємодіяти з Пенсійним фондом України (далі – ПФУ) можна набагато легше та оперативніше зареєструвавшись в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua).
05 Січня, 2024 р., 09:40
ГРАФІК  особистого прийому громадян директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради Миколаївської області на 2024 рік