ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

02 Січня, 2024 р., 14:08
Відповідно до повідомлення диспетчерської служби Філії Братського району АТ «Миколаївобленерго» 04 січня 2024 року у зв’язку з ремонтними роботами електричної мережі тимчасово, орієнтовно з 8.30 до 16.30, буде припинено постачання електроенергії абонентам, які знаходяться по вулицям Вороніна (№30 – 35), Кушнікова (№2 – 37), Перемоги (№2 – 9), Шевченка (№6 – 12).
28 Грудня, 2023 р., 11:44
Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, повідомляє дані щодо препаратів, отриманих від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:
26 Грудня, 2023 р., 13:13
Для оперативного вирішення питань щодо призначення/перерахунку/виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат ви можете звернутись за  оновленими телефонами “гарячих ліній”, які працюють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області.
25 Грудня, 2023 р., 15:00
Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла (площа житла, на яку призначається субсидія з урахуванням понаднормової площі, розраховується шляхом збільшення соціальної норми житла для домогосподарства на 30 відсотків).
19 Грудня, 2023 р., 16:49
Для досягнення цієї мети потрібно зібрати максимально можливий зворотній зв’язок від виробників продовольства.
18 Грудня, 2023 р., 11:32
12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.
18 Грудня, 2023 р., 10:13
У зв'язку з проведенням планових технічних робіт  19.12.2023 р. з 23.00год. по 20.12.2023 р. до 7.00 год. буде відсутній інтернет.