ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

21 Вересня, 2023 р., 15:59
Епізоотична ситуація у світі щодо грипу птиці напружена, зокрема в минулому році в країнах Європи зареєстровано 763 спалахи високопатогенного грипу птиці в 23 країнах, у т.ч. що межують з Україною (Угорщина – 13, Польща – 1, Молдова – 1), враховуючи шляхи міграції цільових видів дикої перелітної птиці, військові дії, які можуть впливати на розширення зони високого ризику виникнення грипу птиці, значну концентрацію поголів’я птиці, існує високий ризик занесення та розповсюдження грипу птиці в Україні в період осінньої міграції птахів.
19 Вересня, 2023 р., 10:23
Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2023 №936 внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 № 333 (далі — Порядок), а саме, пункт 8 Порядку викладено в новій редакції, зміст якої уточнює порядок проведення перевірки передбаченої нормою вказаною в абзаці першому цього пункту та містить зобов’язуючу норму про звітування за результатами проведення таких перевірок.
13 Вересня, 2023 р., 09:55
Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438.
13 Вересня, 2023 р., 09:52
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2023 № 340 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”, пільговики можуть отримати невиплачені суми пільг.
13 Вересня, 2023 р., 09:20
Проведеним фітосанітарним моніторингом встановлено, що на ранніх сходах озимого ріпаку спостерігається заселення та пошкодження рослин комплексом шкідників - хрестоцвітними блішками, гусеницями совок, гусеницями ріпакового пильщика, іншими видами шкідливих організмів.
13 Вересня, 2023 р., 09:14
В серпні переважала суха та спекотна погода. За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології середня місячна температура повітря становила 24,4-26.1°С, що на 2-3° вище норми.
07 Вересня, 2023 р., 11:25
Згідно статті 36 Закону України від 09.07.2023 № 1058-ІV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника мають непрацездатні члени сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні. До непрацездатних членів сім’ї  відносяться, зокрема дружина (чоловік), якщо досягли пенсійного віку або являються інвалідами. До членів сім’ї, які вважаються такими, що були на утриманні померлого годувальника, відноситься дружина (чоловік), якщо:
05 Вересня, 2023 р., 16:42
Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою на конкурентних засадах з метою розробки документації із землеустрою, а саме: