ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

30 Листопада, 2023 р., 13:22
Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України. Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.
30 Листопада, 2023 р., 13:20
Уряд визначив, що для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії / пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства (постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“).
28 Листопада, 2023 р., 14:18
28.11.2023 об 12.50 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “в другий половині дня 28 та 29 листопада протягом доби у області та м. Миколаєву  очікується посилення південного з переходом на північно-західний вітру 17-22 м/ сек. Вночі 29 листопада очікується значний дощ. Перший рівень небезпечності «жовтий».
24 Листопада, 2023 р., 11:39
З метою запровадження в умовах воєнного стану додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива Кабінет Міністрів України затвердив Порядок реалізації протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива.
22 Листопада, 2023 р., 11:12
Mercy Corps - міжнародна організація, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, оголошує про запуск Програми підтримки сільського господарства України, яка стала можливою завдяки фінансуванню Фонду Говарда Г. Баффета. Програма спрямована на підтримку постраждалих місцевих родин та тих, що вимушено перемістилися через війну.
21 Листопада, 2023 р., 11:10
Непрацездатні члени сім’ї особи, зниклої безвісти за особливих обставин, мають право на призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника.
13 Листопада, 2023 р., 08:15
15.11.2023 з 08:00 до 17.00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на електричній мережі тимчасово буде призупинено електропостачання абонентів!
10 Листопада, 2023 р., 10:41
10 Листопада, 2023 р., 08:14
Зберігайте відеоінструкції щодо заповнення розділів декларації та подайте її без помилок.
09 Листопада, 2023 р., 09:04
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на електричній мережі тимчасово буде призупинено електропостачання абонентів!