ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

31 Серпня, 2023 р., 09:27
З метою участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції, при Вознесенській районній військовій адміністрації утворюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.
25 Серпня, 2023 р., 15:05
30 серпня 2023 року у зв'язку з проведенням ремонтних робіт філією "Миколаївобленерго" тимчасово будуть відкючені від енергопостачання абоненти, які знаходяться:
22 Серпня, 2023 р., 15:10
Пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, а також членів їх сімей врегульовано Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
16 Серпня, 2023 р., 15:41
21 серпня 2023 року в місті Вознесенськ за адресою вул. Шмідта, 9, о 10.00  будуть працювати представники та лікарі-протезисти ТОВ «Форвард-Орто». Для отримання направлення на безкоштовне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації від Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або законний представник подають до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, виконавчих органів сільських, селищних рад, або до центрів надання адміністративних послуг заяву про забезпечення засобом реабілітації (виплату компенсації)  за формою, затвердженою  Мінсоцполітики та документи:
15 Серпня, 2023 р., 13:36
Відповідно до рішення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вознесенській райвійськадміністрації, у зв’язку із зареєстрованим випадком  нападу дикої тварини, зараженої сказом, оголошено неблагополучним пунктом щодо сказу тварин та запроваджено карантинні обмеження на територію с. Антонове, Братської селищної ради Вознесенського району з 14.08.2023р.
10 Серпня, 2023 р., 10:14
З питаннями, що стосуються банківських сервісів, доцільно звертатися до відділення банку, в якому ви обслуговуєтеся.
10 Серпня, 2023 р., 09:56
Розпорядженням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 12.06.2023 № 232-р затверджено Порядок використання коштів для надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в Миколаївській області, який визначає механізм та умови використання коштів для надання фінансової підтримки суб’єктам підприємництва в Миколаївській області.