ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

19 Липня, 2023 р., 11:05
Якщо у вас виникли питання щодо призначення/перерахунку/виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат ви можете звернутись за телефонами “гарячих ліній”, які працюють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області
18 Липня, 2023 р., 09:17
Вознесенським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано отримано лист Держпродспоживслужби від 10.07.2023 № 11.1.3-21/15202 щодо повідомлення RASFF від 07.07.2023 № 2023.4579.
18 Липня, 2023 р., 09:15
З 1 липня Пенсійним фондом Миколаївщини, відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 № 168 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році” вперше автоматично (без звернень пенсіонерів) на 19,7% підвищено пенсії особам, яким призначено пенсії відповідно до Законів України "Про державну службу", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про статус народного депутата України", "Про наукову і науково-технічну діяльність", строк призначення яких до 31.12.2022 включно.
17 Липня, 2023 р., 15:43
Якщо ви шукаєте роботу або потребуєте державної підтримки через безробіття — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як зареєструватися в центрі зайнятості та отримати необхідну допомогу. Тож більше не доведеться годинами розбиратися самотужки.
13 Липня, 2023 р., 14:17
Проблема насильства в умовах війни дуже актуальна. Метою цієї інформаційної кампанії – є поінформувати широке коло громадськості про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе.
13 Липня, 2023 р., 08:05
У Миколаєві обмежили рух великовагових транспортних засобів при високих температурах. Це необхідно для збереження дорожнього покриття та об’єктів інфраструктури, розташованих на проїзній частині.
12 Липня, 2023 р., 10:56
Амброзія полинолиста – один з небезпечних карантинних бур’янів, батьківщина якої - Північна Америка. Амброзія полинолиста - вид трав'янистих рослин із родини Айстрових,. це однорічна рослина. Амброзія полинолиста розмножується лише насінням, котре утворюється в великій кількості. Невеликі рослини продукують 50–3000 насінин, добре розвинуті можуть давати до 40 тис., а окремі екземпляри – до 100 тис.
11 Липня, 2023 р., 13:47
Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” №1105 від 23.09.1999 (зі змінами) встановлено, що закупівля соціальних послуг, у тому числі на необхідний догляд за потерпілим, здійснюється та розраховується відповідно до оцінки потреб потерпілого відповідно до Закону України “Про соціальні послуги”.
11 Липня, 2023 р., 13:37
Братський центр соціальних служб повідомляє, що у зв’язку із початком реалізації  нового пілотного проєкту «Забезпечення системного реагування на потребу дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику» Громадська організація «Миколаївський обласний осередок ГО «Ліга соціальних працівників України» оголошує конкурс на позицію «Фахівець із соціальної роботи».