ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

06 Травня, 2023 р., 11:13
Вознесенське районне управляння Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що за інформацією компетентного органу Румунії змінюються умови спрощеної процедури некомерційного переміщення домашніх тварин з України на територію Румунії.
06 Травня, 2023 р., 10:05
Пенсійний фонд України активно розвиває напрямок надання послуг громадянам дистанційно – через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Для спрощення доступу розроблено і мобільний застосунок «Пенсійний фонд».
02 Травня, 2023 р., 11:45
До уваги жителів села Іванівка! В четвер, 04 травня 2023 року, з 09.00 до 11.00 в селі Іванівка, в адміністративному приміщенні старостинського округу (колишня сільська рада) відбудеться виїзний прийом громадян Братського селищного голови Нелі Собко.
26 Квітня, 2023 р., 16:41
З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде перепризначено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарств.
26 Квітня, 2023 р., 16:19
Згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року «Про стан водних ресурсів України», уведеного в дію Указом Президента від 13 серпня 2021 року№357, доручення Прем’єр-Міністра України від 16.12.2021 №57940/2/1-21 до листа Мінрегіону від 15.12.2021 №1/8.2/4561-21, згідно проекту "Про Загальнодержавну цільову соціальну програму "Питна вода України" на 2022 - 2026 роки", згідно протоколу №11 засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07 грудня 2022 року, основними питаннями на даний час є:
26 Квітня, 2023 р., 16:18
Гострі кишкові інфекції - група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково-кишкового тракту. Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели та ін.), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротавіруси, ентеровіруси і т.д.), гельмінти (лямблії, амеби). Час від зараження людини до перших клінічних проявів захворювання триває від кількох годин до 2-3 діб. Найпоширенішими кишковими інфекціями є: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротавірусна і ентеровірусні інфекції.
26 Квітня, 2023 р., 09:05
08 траввня 2023 року в приміщенні Будинку культури, за адресою: смт Братське, вул. Миру, 116, ви зможете отримати консультацію представників та лікарів-протезистів ТОВ "Форвард-Орто"
19 Квітня, 2023 р., 08:33
В Україні право на страхові виплати за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (допомога по вагітності та пологах належить саме до таких виплат) мають застраховані особи (Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).
18 Квітня, 2023 р., 15:27
Законодавством визначена категорія громадян, яким надаються пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі, без урахування середньомісячного доходу.