ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

10 Серпня, 2023 р., 09:25
Шановні мешканці Вознесенського району! Вознесенська районна військова адміністрація попереджає, що 17 та 18 серпня 2023 року на території району проводитимуться багатоступеневі командно-штабні навчання з цивільного захисту.
08 Серпня, 2023 р., 08:29
Так, пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається, непрацездатним членам сім’ї (в тому числі дітям) годувальника, якому, зокрема, надано правовий статус особи, зниклої безвісти за особливих обставин (ст. 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).
03 Серпня, 2023 р., 13:52
Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань” від 20.03.2023 №2983-ІХ передбачено, що разова грошова виплата виплачується окремим категоріям громадян щороку до Дня Незалежності України в порядку та розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України (до 2023 року разова грошова виплата виплачувалася щороку до 05 травня).
03 Серпня, 2023 р., 13:12
Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.
27 Липня, 2023 р., 10:59
11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
26 Липня, 2023 р., 09:38
Торгівля людьми залишається гострим питанням і реальною проблемою для багатьох країн світу, у тому числі й для України. Сучасні форми експлуатації  людини та нові виклики, з якими зіткнувся світ, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми для практично всіх соціальних груп населення. Військові дії, економічна нестабільність, підвищення мобільності населення, у тому числі з метою трудової міграції, зростання рівня безробіття, збільшення доступу населення до інформаційних мереж сприяють поширенню цього злочину.
26 Липня, 2023 р., 09:22
Умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам визначено Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105 в редакції Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” від 21.09.2022 р. № 2620 (далі — Закон № 2620).
26 Липня, 2023 р., 08:47
Право на пільгу в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу мають пенсіонери, які працювали за певними спеціальностями та проживають у сільській місцевості.
20 Липня, 2023 р., 11:18
Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.
20 Липня, 2023 р., 09:19
Для призначення житлової субсидії надаються заява та декларація (за встановленими формами).