Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Дата: 23.04.2024 11:41

Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства, підготовлений у межах проєкту «Фенікс», що впроваджується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу. Курс розроблено у партнерстві з Українським Інститутом.

24 лютого 2022 року увага всього світу була прикута до України. Тоді на допомогу нашому війську прийшло організоване громадянське суспільство, що здивувало іноземців і подекуди навіть самих українців.

Чому українське суспільство виявилось стійким, самоорганізованим і здатним до ефективного опору в рази більшій загрозі? Чому від початку 90-х українці об’єднувались, діяли, виходили на вулиці? Які цінності захищали?

У цьому курсі ви дізнаєтеся про природу українських революцій і феномен масового опору та з’ясуєте, які цінності спонукають українців діяти у перспективі періоду незалежності.

Для кого цей курс?

Цей курс створений для представниць і представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, активної молоді. Він також точно буде корисним для всіх, хто цікавиться історією розвитку українського суспільства.

Більш детальну інформацію ви зможете отримати за цим посиланням.

Реєструйтесь на курс тут