ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

08 Січня, 2024 р., 13:54
Нагадуємо про функціонування стаціонарних пунктів обігріву в Братській селищній раді, створених з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей та запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду:
08 Січня, 2024 р., 13:24
Відповідно до інформації АТ «Миколаївобленерго», у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 11 січня 2024 року з 13.00 до 16.30 абонентам, які знаходяться по вулиці Вороніна селища Братське, тимчасово буде припинено подачу електроенергії.
08 Січня, 2024 р., 13:14
Взаємодіяти з Пенсійним фондом України (далі – ПФУ) можна набагато легше та оперативніше зареєструвавшись в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua).
05 Січня, 2024 р., 09:40
ГРАФІК  особистого прийому громадян директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради Миколаївської області на 2024 рік
03 Січня, 2024 р., 15:35
Відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадянˮ Міністерство соціальної політики України забезпечує виготовлення бланків посвідчень і вкладок до них.
03 Січня, 2024 р., 15:28
Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копію повідомлення від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:
03 Січня, 2024 р., 14:47
Розпорядженням начальника Вознесенської райвійськадміністрації від 21.12.2023 р. №119-р затверджено графік особистого прийому громадян начальником районної військової адміністрації, першим заступником, заступниками начальника Вознесенської районної військової адміністрації на 2024 рік, графік особистих виїзних прийомів громадян начальником Вознесенської районної військової адміністрації на 2024 рік та графік особистих виїзних прийомів громадян першим заступником, заступниками начальника Вознесенської районної військової адміністрації на 2024 рік.
03 Січня, 2024 р., 14:40
До уваги жителів Вознесенського району! Розпорядження голови Вознесенської районної ради від 21.12.2023 року №78-р затверджено графік прийомів громадян на перше півріччя 2024 року.
02 Січня, 2024 р., 14:08
Відповідно до повідомлення диспетчерської служби Філії Братського району АТ «Миколаївобленерго» 04 січня 2024 року у зв’язку з ремонтними роботами електричної мережі тимчасово, орієнтовно з 8.30 до 16.30, буде припинено постачання електроенергії абонентам, які знаходяться по вулицям Вороніна (№30 – 35), Кушнікова (№2 – 37), Перемоги (№2 – 9), Шевченка (№6 – 12).