ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

07 Червня, 2024 р., 10:21
Постановою Уряду від 21 жовтня 1995 р. № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" передбачено, що перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення, без звернення громадян, здійснюється, зокрема, у разі зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.
07 Червня, 2024 р., 10:18
21 березня 2024 року набрала чинності постанова правління Пенсійного фонду України від 26.01.2024 № 4-1 “Про затвердження Порядку призначення, перерахування та здійснення страхових виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”, зареєстрована у Міністерстві юстиції України 11.03.2024 за № 353/41698.
03 Червня, 2024 р., 16:52
Згідно з пунктом 9 статті 1 Закону України від 26.06.1997 № 400/97-ВР «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 400/97-ВР), платниками збору на обов'язкове пенсійне страхування є підприємства, установи та організації незалежно від форм власності та фізичні особи, які придбавають нерухоме майно, за винятком державних підприємств, установ і організацій, що придбавають нерухоме майно за рахунок бюджетних коштів, установ та організацій іноземних держав, що користуються імунітетами і привілеями згідно із законами та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також громадян, які придбавають житло і перебувають у черзі на одержання житла або придбавають житло вперше.
31 Травня, 2024 р., 19:31
За певних обставин пенсійне посвідчення підлягає заміні. Для цього потрібно звернутися до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України. У яких випадках пенсійне посвідчення підлягає заміні?
29 Травня, 2024 р., 19:29
Відповідно до ст. 8 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” від 20.12.1991 № 2011-XII (із змінами) 20.12.1991 час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
16 Травня, 2024 р., 21:08
Вплив нітратів на організм людини – природно негативний і порою просто небезпечний. Як уберегтися від їх впливу? Нітрати – це азотисті сполуки, які застосовується в якості добрива та у виробництві. Нітрати забезпечують ріст рослин, але завелика їх кількість, яка накопичується в овочах та фруктах , а потім потрапляє в організм людини, шкодить здоров’ю. Значне накопичення нітратів зазначено в салаті, шпинаті, зелені, редьці, селері, баштанних і практично у всіх коренеплодах. Особливо небезпечні овочі та фрукти  вирощені в теплицях в не сезон, у зв’язку з обмеженим простором і застосуванням більшої кількості добрив.
08 Травня, 2024 р., 21:17
Непрацездатні члени сім’ї особи, якій надано правовий статус особи, зниклої безвісти за особливих обставин (відповідно до Закону України “Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин” від 12.07.2018 № 2505-VIII (із змінами)) мають право на призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника.
30 Квітня, 2024 р., 11:21
Якщо ви бажаєте оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком, – скористайтеся сервісом «Пенсійний калькулятор». Цю послугу розроблено для людей, які хотіли б спрогнозувати своє пенсійне майбутнє і дізнатися орієнтовний розмір пенсії за віком за даними, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. При цьому користувач може додати відомості про ті періоди своєї трудової діяльності, які наразі в Фонді відсутні.
29 Квітня, 2024 р., 13:36
В Санітарному регламенті для дошкільних навчальних закладів, затвердженому наказом МОЗ від 24.03.2016 № 234 та Санітарному регламенті для закладів загальної середньої освіти, затвердженому наказом МОЗ від 25 вересня 2020 року № 2205 зазначений перелік отруйних рослин, які не повинні рости на території закладів освіти. Їх досить багато. Але не всі вони ростуть в нашому регіоні. Тому, доцільно зупинитись саме на тих, які зустрічаються в Миколаївської області і є отруйними для людей, зокрема, для дітей.