ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

21 Лютого, 2024 р., 11:49
Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» визначені послуги, на які надається пільга:
21 Лютого, 2024 р., 09:58
Щороку збільшується попит на засоби захисту рослин (ЗЗР), адже в сучасному землеробстві неможливо отримати якісний та високий  урожай без застосування пестицидів та агрохімікатів. Із збільшенням попиту збільшується і процвітає торгівля підробками та фальсифікатами.
19 Лютого, 2024 р., 14:11
Зміни щодо медоглядів працівників, які здійснюють діяльність, пов’язану з обслуговуванням населення, запроваджені Законом №2573 від 06.09.2023 «Про систему громадського здоров’я». При цьому, в ч.2 ст. 45 цього Закону вказано, що періодичні медичні огляди проводять за рахунок роботодавця. Тобто, зобов’язань роботодавця щодо оплати попереднього (до прийняття на роботу) медичного огляду Закон №2573 не передбачає.
19 Лютого, 2024 р., 14:09
У зв’язку з проведення планових ремонтних робіт 23 лютого 2024 року від електропостачання будуть тимчасово відключені абоненти, які знаходяться за адресами:
19 Лютого, 2024 р., 11:45
Відділ соціального захисту Братської селищної ради звертається до військовослужбовців, які проходять службу, а також демобілізованих захисників України,  які отримали посвідчення учасника бойових дій,  просимо звернутися за адресою: смт. Братське, вул. Миру, 131, кабінет 100 (відділ соціального захисту).  Звернення потрібне для наповнення реєстру учасників бойових дій, моніторингу отримання пільг  та інших допомог.
19 Лютого, 2024 р., 09:37
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність одержання посвідчення на право роботи із зазначеними препаратами.
15 Лютого, 2024 р., 15:19
16.02.2024 року в смт Братському орієнтовно з 10.00 по 11.00 на базі ПТУ-17 будуть проводитись тактико-спеціальні навчання службами ДСНС. У зв’язку з цим звертаємо увагу водіїв про можливе обмеження руху автотранспорту по вулиці Вороніна!
13 Лютого, 2024 р., 14:58
Вода - основа життя. Важко переоцінити значення води в забезпеченні існування життя на планеті Земля, адже немає жодного організму, який би не містив воду. Для людини дуже важливо вживати воду, адже це одна з основних складових здоров’я. При цьому, особливу цінність має чиста питна вода.
13 Лютого, 2024 р., 14:45
До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок.
09 Лютого, 2024 р., 14:25
Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, в тому числі: