30 Травня, 2023 р., 22:32
30 травня відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Братської селищної ради, яке провела заступник голови Наталя Беньковська. В роботі комісії взяли участь селищний голова Неля Собко, директори ринків, депутати селищної ради.
30 Травня, 2023 р., 21:55
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
29 Травня, 2023 р., 21:49
29 травня 2023 року селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громади. Традиційно, робочий тиждень розпочато з розгляду важливих для громади питань, аналізу стану справ, визначення основних напрямків роботи та пріоритетних завдань.
29 Травня, 2023 р., 21:21
Директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Анастасією Ющенко та начальником служби у справах дітей Братської селищної ради Іриною Афанасьєвою 26 травня 2023 року здійснено об’їзд сімей Братської територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі сімей, де виховуються неповнолітні діти.
29 Травня, 2023 р., 20:58
24 травня 2023 року директором Центру соціальних служб Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Анастасією Ющенко, начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради Альоною Калько, проведено об’їзд Новомар’ївської сільської ради. Охоплено родини, які живуть в селах Юрівка, Миролюбівка, Костувате, Кам’яно-Костувате.
25 Травня, 2023 р., 08:38
Директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Анастасією Ющенко та начальником служби у справах дітей Братської селищної ради Іриною Афанасьєвою  23 травня 2023 року здійснено об’їзд сімей Кривопустоського старостинського округу та села Улянівка Новокостянтинівського старостинського округу, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі сімей, де виховуються неповнолітні діти.
24 Травня, 2023 р., 08:20
Директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Анастасією Ющенко, практичним психологом Людмилою Бакуменко, головним спеціалістом служби у справах дітей Вознесенської РВА Валентиною Бєлих та начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради Альоною Калько з метою вивчення емоційної атмосфери батьків-вихователів та їх вихованців було відвідано дитячий будинок сімейного типу Морозових Наталії Олександрівни та Олександра Григоровича та Новомар’ївський ліцей, в якому навчаються діти – вихованці.
22 Травня, 2023 р., 15:30
Від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: вранці та вдень 23 травня 2023 по області та м. Миколаєву очікується грози, пориви  північно-східного вітру 15-20 м/сек.
22 Травня, 2023 р., 14:21
22 травня 2023 року селищний голова Неля Собко провела засідання організаційного комітету з підготовки заходів до Міжнародного дня захисту дітей, в якому взяли участь заступник селищного голови Наталя Беньковська, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Наталія Коваль, директор Будинку творчості школярів та юнацтва Лариса Васильєва.
22 Травня, 2023 р., 10:00
22 травня 2023 року під головуванням Нелі Собко відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громади. На засіданні розглянуто низку важливих питань, які стосувались: