09 Червня, 2023 р., 13:49
На сьогоднішній день актуальним питанням в нашій країні є домашнє насильство. Відповідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» є чотири види насильства: економічне, психологічне, сексуальне, фізичне. На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім’ї не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім’ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.
09 Червня, 2023 р., 13:39
08 червня 2023 року заступник селищного голови Наталя Беньковська взяла участь в онлайн діалоговому заході між органами місцевого самоврядування та центральними органами виконавчої влади, стосовно обговорення проєкту Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації».
09 Червня, 2023 р., 11:55
08 червня 2023 року заступник селищного голови Наталя Беньковська провела нараду стосовно функціонування закладів освіти, узгодження тарифікаційних планів, вирішення нагальних питань.
09 Червня, 2023 р., 11:39
07 червня 2023 року головою селищної ради Нелею Собко проведено нараду зі старостами старостинських округів селищної ради. У засіданні взяли участь старости, діловоди, інспектори старостинських округів селищної ради, керівники структурних підрозділів та керівництво селищної ради.
09 Червня, 2023 р., 11:10
7 червня 2023 року відбулося засідання комісії із захисту прав дитини при виконавчому комітеті Братської селищної ради, яке провела селищний голова Неля Собко.
09 Червня, 2023 р., 10:50
05 червня 2023 року селищний голова Неля Собко провела нараду з керівниками структурних підрозділів, підприємств, установ та організації Братської селищної ради.
09 Червня, 2023 р., 09:56
Продовжується співпраця Братського центру соціальних служб Братської селищної ради з Братською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості щодо проведення інформаційних кампаній з питань розвитку сімейних форм виховання. 07 червня 2023 року директором Центру Ліною Гризоглаз та фахівцем із соціальної роботи Анастасіє Ющенко проведено семінар, в якому взяли участь 8 безробітних осіб.
09 Червня, 2023 р., 09:36
05 червня 2023 року директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз та практичним психологом Центру Людмилою Бакуменко в Братському ліцеї № 2 проведено інформаційний захід з учнями 5 та 8 класів, присвячений вшануванню пам’яті дітей, які загинула внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. В ході заходу вшановано хвилиною мовчання пам’ять загиблих дітей, в тому числі, поіменно згадали 19 дітей, які загинули на території Миколаївської області.
31 Травня, 2023 р., 19:06
Кожна дитина – унікальна особистість, саме тому обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей.