Засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Братської селищної ради
Дата: 11.01.2024 10:34
Кількість переглядів: 400
11 січня 2024 року заступником Братського селищного голови Наталею Беньковською проведено засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Братської селищної ради.
На розгляд членів комісії було винесене питання, щодо можливості встановлення опіки та призначення опікуном мешканця селища Братське над особою з інвалідністю ІІ групи з дитинства. За результатами розгляду питання було детально вивчено стан справи, розглянуто документи, надано рекомендації та прийнято рішення відповідно до чинного законодавства.