22 січня – День Соборності України!

Дата: 22.01.2024 13:05

22 січня – особлива дата в історії України. У цей день ми згадуємо дві визначні історичні події - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Завдяки єднанню та згуртованості усіх регіонів і в наші дні Україна змогла вистояти ворожій навалі. Пліч опліч, незалежно від місця народження чи проживання, найкращі сини і доньки України відстоюють її свободу і єдність.

День Соборності - одне з найважливіших свят нашої країни та є символом єднання українського народу. Ніякі темні сили не зможуть розділити нас. Ми всі - одна сім’я, єдина ми родина, мільйони різних «Я», а разом - Україна.