Турбота про соціально незахищених жителів Братської громади

Дата: 28.12.2023 11:32

Протягом грудня цього року відділом соціального захисту Братської селищної ради на передодні Різдвяних та Новорічних свят було відвідано найбільш потребуючих одиноких та одиноко проживаючих осіб літнього віку, діток та дорослих осіб з обмеженими можливостями І групи.

Всі дітки нашої громади, а також дітки з сімей внутрішньо переміщених осіб на передодні свят отримали солодкі подарунки від Братської селищної ради.

Внутрішньо переміщені особи, яких на території нашої громади ще залишилося чимало отримали гуманітарну допомогу у вигляді продовольчих наборів.

Учасники бойових дій нашої громади, які приймали участь в бойових діях, боронячи нашу країну отримали одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000,00 грн.

Відділом соціального захисту проведену Різдвяну зустріч з членами сімей загиблих захисників України, тих хто перебуває в полоні та безвісти зниклих. Діткам вручено подарунки.