Святковий захід для дітей в Братському будинку культури

Дата: 28.12.2023 08:48

27 грудня в Братському будинку культури відбувся святковий захід для дітей, батьки яких загинули, потрапили в полон, чи пропали безвісти, захищаючи незалежність та свободу України. В гарно прикрашеному залі діток вітали чудові казкові герої: Санта, його красуня Помічниця та маленькі гномики, а також Ведмедик Бо, якого всі гості зустріли веселими оплесками. Всі дітки отримали солодкі подарунки.

Дякуємо всім хто долучився до організації цього майстерно підготовленого, емоційного заходу!!!

Вітаємо всіх з Різдвяними та Новорічними святами! Бажаємо всім здійснення ваших мрій та найскорішої, такої бажаної Перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​Фото без описуФото без описуФото без опису