25 Червня, 2021 р., 11:35
Минули довготривалі дощі, прийшла по-справжньому літня й спекотна погода. Зросла кількість відпочивальників біля річок та ставків. З метою здійснення профілактичних заходів щодо недопущення виникнення нещасних випадків на водоймах працівниками Братської селищної ради спільно з співробітниками Братської ДПРЧ Головно управління ДСНС України в Миколаївській області проведено рейдову перевірку дотримання безпеки поведінки на водоймах.
23 Червня, 2021 р., 16:45
У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.
23 Червня, 2021 р., 13:44
22.06.2021 р. Братським селищним головою Нелею Собко проведено засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді.
23 Червня, 2021 р., 13:41
22.06.2021 р. Братський селищний голова Неля Собко провела чергову нараду нарада з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів Братської селищної ради.
19 Червня, 2021 р., 10:59
Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. До них належать захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами.
19 Червня, 2021 р., 10:18
18.06.2021 р. Неля СОБКО відвідала медичні заклади Братської селищної ради - КНП «Братська лікарня» та КНП «Братський центр первинної медико-санітарної допомоги», з метою привітати з професійним святом їх трудові колективи.
19 Червня, 2021 р., 09:12
18.06.2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань господарської діяльності, підприємництва, земельних відносин, екології, АПК та соціального розвитку села Братської селищної ради.
19 Червня, 2021 р., 09:09
17 червня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Братської селищної ради, яке провела селищний голова Неля Собко.
17 Червня, 2021 р., 11:08
Братським центром соціальних служб Братської селищної ради Братського району Миколаївської області розпочато роботу відповідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» з направлених на виконання матеріалів Братського районного суду щодо проходження програми для кривдників.
17 Червня, 2021 р., 10:53
16 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новокостянтинівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Братської селищної ради Братського району Миколаївської області.