Засідання організаційного комітету Братської селищної ради

Дата: 17.11.2021 11:41

Заступником Братського селищного голови Наталею Беньковською проведено засідання організаційного комітету з підготовки до урочистостей присвячених Дню Гідності та Свободи, Дню пам’яті жертв голодоморів, Міжнародного дня людей з інвалідністю, Дню місцевого самоврядування, Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відкриття ялинки, святкування Дню Святого Миколая та новорічних свят.

Під час засідання заслухано доповіді начальника відділу соціального захисту селищної ради Світлани Амросової, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталії Коваль, директора територіального центру соціального обслуговування Оксани Онопрієнко.

Врахувавши доповіді та пропозиції присутніх на засіданні, членами організаційного комітету розроблено детальний план заходів по кожній події та визначено відповідальних виконавців.