Продовжуються перевірки мобільною групою дотримання карантинних вимог в населених пунктах Братської громади

Дата: 11.11.2021 14:42

11 листопада 2021 року мобільною групою у складі головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС Братської селищної ради В’ячеслава Кохановського, старшого лейтенанта поліції старшого дільничного офіцера поліції Андрія Ковриженка, старшого лейтенанта поліції дільничного офіцера поліції Анатолія Козинного, головного спеціаліста Єланецького управління Держпродспоживслужби Андрія Кривіцького проведено перевірку дотримання протиепідемічних норм, зокрема, наявності сертифікатів про вакцинацію, та забезпечення карантинних вимог в селах Кам’януватка та Крива Пустош.

Обстежено навчально-виховні заклади та об’єкти торгівлі продовольчими товарами. Всього перевірко охоплено 8 закладів. В результаті рейду робочою групою порушень не виявлено.

Мобільною групою було проведено роз’яснювальну роботу щодо важливості дотримання карантинних вимог.