Зі святом Вас, Господарі землі!

Дата: 21.11.2021 07:00

Осінь щедра і благодатна пора року, а ще вона з осінніми павутинками бабиного літа, зеленню озимини, теплими та дощовими днями завершує сільськогосподарський рік. І саме в третю неділю листопада ми відзначаємо урочистий день сільських трудівників – свято аграріїв, на праці яких тримається держава. Все змінюється в цьому світі, уряди приходять і йдуть, політичні зірки сходять і гаснуть на нашому небосхилі, укрупнюються сільські ради, створюються нові райони. А сільська праця, як і раніше, незмінно необхідна всім і кожному. Адже Вас аграрії – Господарники сіл не дарма називають годувальниками країни, бо з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток громади, і розвиток Держави в цілому. То ж в день такий урочистий ми маємо нагоду подякувати землі і Вам, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Кожен населений пункт має своїх меценатів, спонсорів, які в соціальну сферу села вкладають не лише матеріальну складову, але свій талант справжнього господаря якому не байдуже, яким впорядкованим, благоустроєним буде його населений пункт. Щирі слова за підтримку всіх добрих справ та починань на Кривопустоському старостинському окрузі висловлюють Юрію Ларченку, Сергію Цимбалу, Анатолію Попкову, Олександру Давидовичу; по Миколаївському - Олександру Розумовичу, Інні Лазаренко, Леоніду Дабіжі, Віктору Дроню, Миколі Герасу, Андрію та Віктору Окмінським, Ігорю Чмирю, Юрію Демяну, Віктору Безвезюку, Валерію Копотю, Віталію Кушнірчуку; по Сергіївському – базовому господарству ССПП «Сергіївка», батьку і сину Олександру Миколайовичу та Олександру Олександровичу Юдовим, Віктору та Олегу Дурнєвим, Івану Ісаєву; по Шевченківському –Олександру Бобріцькому, Дмитру Ткаченку, Олександру та Віталію Дарієнкам, Вадиму Дробітьку; по Новокостянтинівському – Віталію Звєрову, Миколі Войцеховському, Миколі Капінусу, Євгенію Кучерюку, родинам Дяченків, Григорєвих, Коваленків, Станіславу Фабрикову, Олександру Бачину, Валерію Данілову, Павлу Добрінову, родині Білоусів, ТОВ «Братське-Агро» Олександру Шемету. Власникам та орендарям сільгоспугідь у селищі Братське та на та частково на старостинських округах Віктору Сторожуку, Володимиру Буцану, Дмитру Гончаренку, Миколі Івасюку, Світлані Слюсаренко, Світлані Лазаренко, Борису Спінчевському, Андрію Окмінському, Василю Палінчаку, Станіславу Юхимовичу, родині Сергія Конешного.

Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай щедро родять ниви під мирним небом, а у Ваших домівках оселяться добро, родинна злагода та міцне здоров’я! Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку, потрібний всім нам працю!

З повагою та вдячністю, селищний голова                         Неля Собко