29 Липня, 2021 р., 16:54
29 липня 2021 року відбулося засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
29 Липня, 2021 р., 15:02
Продовжується співпраця з Братською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості щодо проведення інформаційних кампаній з питань розвитку сімейних форм виховання.
26 Липня, 2021 р., 08:20
22 липня 2021 року під головуванням Нелі СОБКО проведено засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
23 Липня, 2021 р., 11:34
Сьогодні, 23 липня 2021р. жителька смт Братське Протасенко Віра Наумівна святкує 100-літній ювілей.
22 Липня, 2021 р., 15:58
21.07.2021 Братський селищний голова Неля СОБКО провела засідання штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 року.
20 Липня, 2021 р., 09:23
З 01 липня 2021 органами Пенсійного фонду України в Миколаївській області проведено перерахунок пенсії відповідно до частини 3 статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму.
19 Липня, 2021 р., 16:53
Братським центром соціальних служб Братської селищної ради директором Ліною Гризоглаз та фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко спільно з заступником начальника 10 ДПРЧ ГУДСНС України у Миколаївській області Віталієм Бєлих та інспектором з ювенальної превенції Братського відділення поліції № 1 Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області Галиною Говшою відвідали сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.
19 Липня, 2021 р., 16:35
!!!  З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України  запрошуємо всіх жителів громади долучитись до фотоконкурсу  під хештегом #Тиумене_єдина
19 Липня, 2021 р., 15:17
19 липня 2021 року Братський селищний голова Неля СОБКО провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій селища Братське
16 Липня, 2021 р., 10:46
Братським центром соціальних служб Братської селищної ради директором Ліною Гризоглаз та фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко спільно з начальником служби у справах дітей Братської селищної ради Іриною Афанасьєвою  проведено профілактичні роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах та надано послуги, які відповідають поребам сім’ї.