Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій селищної ради

Дата: 17.01.2022 10:46

17 січня 2022 року селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій селищної ради.

На початку засідання селищний голова підняла питання неухильного дотримання виконавської дисципліни. Звернула увагу присутніх на необхідності посилення контролю щодо дотримання термінів виконання розпорядчих документів органів вищого рівня та дотримання трудової дисципліни працівниками структурних підрозділів селищної ради.

Неля Собко проінформувала присутніх щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчих органів Братської селищної ради покладених на них обов’язків та завдань. Довела до відома присутніх про порядок його проведення та надала доручення керівникам структурних підрозділів завершити роботу з проведення оцінювання у встановлений законодавством термін.

Неля Собко звернула увагу присутніх на початок кампанії з декларування доходів посадових осіб органів місцевого самоврядування, надала доручення керівникам структурних підрозділів селищної ради тримати на контролі дотримання термінів подання декларацій посадовими особами виконавчих органів Братської селищної ради.

Селищний голова проінформувала присутніх про робочу поїздку голови Вознесенської районної ради Спартака Гукасяна до Братської селищної ради, про питання, які було розглянуто підчас її проведення.

Під час проведення наради було розглянуто низку важливих питань та заслухано доповіді посадових осіб, зокрема:

- директора комунальної установи БЦ ФГ НМ ЗЗОКТМС Світлани Грицан щодо сталого проходження опалювального сезону закладами освіти селищної ради;

- начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталії Коваль:

щодо завершення процедури реєстрації навчально-виховних закладів громади у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України;

щодо встановлення спортивних майданчиків в навчально-виховних закладах Братської громади;

- начальника відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК Дмитра Нікітіна щодо проведення інвентаризації земель, які знаходяться в оренді та розміру орендної плати за її використання;

- начальника фінансового відділу Ніли Мирненко щодо стану надходження земельного податку;

- начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій Миколи Агаркова щодо виготовлення проектів ремонту доріг та тротуарів в селищі Братське;

- директора Братського центру надання соціальних послуг Братської селищної ради Оксани Онопрієнко щодо роботи стаціонарного відділення одиноких громадян похилого віку;

-  начальника служби у справах дітей селищної ради Ірини Афанасьєвої та директора Братського центру соціальних служб Ліни Гризоглаз щодо забезпечення дотримання безпечних умов проживання в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах;

- керуючого справами, секретаря виконавчого комітету селищної ради Дмитра Козиревича щодо підготовки та проведення засідання виконавчого комітету Братської селищної ради.

За результатами доповідей зроблено аналіз стану справ, визначено пріоритетні напрямки роботи селищної ради та надано відповідні доручення посадовим особам.